F2F

Basılı bir soru formu kullanarak iş ortaklarımızın hedef kitlesi ile yüz yüze görüşmeler gerçekleştirdiğimiz bu çalışmalarda müşterilerimizin ihtiyacına ve hedef kitlesinin özelliklerine yönelik güvenilir veriler elde ediyoruz.

Cati

Bilgisayar destekli telefon görüşmesi yöntemiyle kayıtlı soru formları kullanarak gerçekleştirdiğimiz bu çalışmalarda herhangi bir coğrafi kısıtlama olmaksızın müşterilerimize güvenilir ve daha hızlı bir araştırma hizmeti sunuyoruz.  CATI stüdyomuzda, operatörlerimiz ve süpervizörlerimiz aracılığı ile iş ortaklarımızın hedef kitlesine yönelik dünya genelinde birçok dilde çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Capi

CAPI Yüz yüze görüşmelerin bir diğer biçimidir. Cevaplayıcı bilgisayar başında sorulara cevap verir. Soruların anlaşılır olabilmesi için çeşitli elektronik uygulama paketleri ile tasarlanır. Uygulamalar yardımcı ekranlar ve mesajlar ile kolaylaştırılmıştır. Görüşmelerde cevaplayıcıya ihtiyaç duyulan konular ve yönlendirmelerde eşlik eden personel bulunmaktadır.

Stüdyo Çalışmaları

Stüdyo çalışmaları özellikle karşılaştırmalı ürün çeşitleriyle özelliklerin sınandığı paket / ambalaj/ tat verilerine ulaşılmak istenilen ürün araştırmalarında  tercih edilen bir yöntemdir.