Bilgisayar destekli telefon görüşmesi yöntemiyle kayıtlı soru formları kullanarak gerçekleştirdiğimiz bu çalışmalarda herhangi bir coğrafi kısıtlama olmaksızın müşterilerimize güvenilir ve daha hızlı bir araştırma hizmeti sunuyoruz.  CATI stüdyomuzda, operatörlerimiz ve süpervizörlerimiz aracılığı ile iş ortaklarımızın hedef kitlesine yönelik dünya genelinde birçok dilde çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Telefon, bilgisayar ve araştırmacılık deneyimini birleştiren, teknolojinin hız kazandırdığı bir veri toplama tekniği olan CATI (Computer Aided Telephone Interview)’de değişik ürün/hizmet kategorilerinde, özel ve periyodik araştırmalar, ağırlıklı olarak ürün/hizmet memnuniyeti, bilinirlik, tutum, davranış ve reklam/promosyon etkinlik araştırmaları yürütülmektedir. Sinüs Piyasa Araştırma; firmalara, CATI hizmetlerini, yüksek kapasitesi sayesinde hızlı veri toplayarak, teknoloji ve insan kaynağı birikimini de kullanarak, operasyonel esneklik imkanı sağlayarak sunmaktadır. CATI sisteminin avantajları aşağıdaki gibidir,

  • Cati departmanımızda yapılan aramaların tamamı kayıt altındadır.
  •  Arama  Programımızda arama sonuçları isim, adres,  tarih ve saat bazında, sonuç başlığına göre ( red , anket yapıldı , numara bozuk ) kayıt edilir.
  •  Müşterilerimiz uzaktan takip seçeneği ile yapılan aramaları dinleye bilir, kayıt edilen bu sonuçları ve  kotaları  izleyebilir.
  • Genellikle iş ve tüketici anketleri için kullanılan ve en uygun maliyetli araştırma yöntemlerinden biri olan CATI (Bilgisayar destekli araştırma) yöntemi sağladığı teknolojik avantajlar ile birçok kurum tarafından tercih edilmektedir.